درباره ما

  سلام 

به نیک آوا خوش آمدین!

نیک آوا پادکستی که به دنیای بیکران نیکوکاری و پیرامونش می‌پردازه. این اولین باریه که داریم این جمله رو می‌گیم امیدواریم  پادکست ما مورد پسندتون باشه و از این به بعد بیشتر این جمله رو بشنویم.

در پادکست نیک آوا یک موضوع رو انتخاب و اون رو از نقطه نظر کارهای خیر و انسان دوستانه بررسی می‌کنیم یعنی همه‌ی جهان اطرافمون رو با نگاه نیکوکاری می سنجیم.

برای هر اپیزود کتاب و مقاله‌های مختلفی می‌خونیم با افراد متخصص و نخبه و استادان گفتگو می‌کنیم، تا جایی که دسترسی داشته باشیم مستند و فیلم می‌بینیم و چکیده تمام  این مطالب رو برای شما در یک اپیزود روایت می‌کنیم.

البته در فاصله‌ی بین هر قسمت یک داستان کوتاه صوتی هم خواهیم داشت که این داستان‌ها هم با محوریت نیکوکاری و  کارهای بشردوستانه تولید می شه.

 اینم بگیم که نیک آوا یکی از محصولات استودیو نیکسوئه. استودیوی  اختصاصیِ تولید محصولات هنری و رسانه‌ایی با محوریت امر خیر و نیکوکاری. اگر بخواهیم یه کم بیشتر راجع به نیکسو  و فعالیت‌هاش بگیم در این استودیو علاوه بر تولید پادکست،  انیمیشن،فیلم کوتاه و تیزر تهیه و تولید می‌شه. 

واقعیتش اینکه ما می‌خواهیم دانشمون نسبت به نیکوکاری بیشتر بشه و با آگاهی بیشتری محیط اطرافمون رو ببینیم برای همین که  موضوعات مختلفی رو بررسی می‌کنیم تا  در کنار فعالیت‌هایی که در طول روز انجام می‌دیم نیم نگاهی هم به کارهای نیکوکارانه داشته باشیم و این بخشی از زندگی عادیمون بشه.