چند روش خلاقانه برای استفاده از پادکست در کمپین‌های جمع آوری کمک‌های مالی

در دنیای امروز که صندوق‌های ایمیل پر از پیام و فیدهای رسانه‌های اجتماعی غرق در اطلاعات هستند، جلب‌توجه مخاطبان کار دشواری است.

بررسی مشکلات و چالش های موجود در تولید پادکست های خیریه و راه‌حل‌های ممکن

در دنیای دیجیتال امروز، موسسات خیریه به‌طور مداوم به دنبال روش‌های خلاقانه‌ای برای ارتباط با مخاطبان و ارتقای اهداف خود هستند. پادکست‌ها به‌عنوان ابزاری قدرتمند ظهور کرده‌اند و بستری صمیمی و جذاب برای به اشتراک گذاشتن داستان‌ها، افزایش آگاهی و ترغیب به اقدام ارائه می‌دهند.

اهمیت انتشار داستان‌های موفق برای موسسات خیریه از طریق پادکست

در دنیای شلوغ و پرهیاهوی امروز، جلب‌توجه مردم به کار خیر می‌تواند دشوار باشد. موسسات خیریه برای جلب حمایت مالی، داوطلب و افزایش آگاهی به دنبال راه‌های جدید و نوآورانه‌ای هستند.

تایم استمپ (Timestamp) و کاربرد آن در ساخت پادکست

نرم افزارها و انواع ماژول‌های الکترونیکی از یک سیستم زمانی منحصر به فرد به نام تایم استمپ (Timestamp) استفاده می‌کنند. با این سیستم زمانی در پادکست‌سازی آشنا شوید.

پادکست جمع آوری کمک مالی؛ سلاح مخفی خیریه‌ها و سمن‌ها

پادکست‌ها دانش شنونده را در مورد موضوعاتی که از آن‌ها لذت می‌برند توسعه می‌دهند و به شنونده مهارت‌های داستان‌سرایی قوی می‌آموزد که در زمان جمع‌آوری سرمایه مفید است.!

تبدیل صوت به متن با هوش مصنوعی برای بهینه سازی پادکست‌ها

گوگل پادکست در حال راه اندازی قابلیت رونویسی و ترجمه قسمت‌های پادکست برای بهبود در نتایج جستجو است. اما چگونه؟!

تولید پادکست یا وبینار؟ برای خیریه خود تصمیم بگیرید!

پادکست‌ها خیریه و وبینارها از ابزارهای ارتباطی و اطلاع‌رسانی قوی هستند که به سرعت در حال توسعه هستند. در این مقاله با حقایقی آماری درباره این ابزارها آشنا می‌شوید.

با توران آغا؛ ملقب به فخرالدوله آشنا شوید!

در اپیزود 10 نیک آوا با اشرف الملوک امینی ( فخر الدوله )، زن قاجاری که توانست رضاشاه را تحت تاثیر خود قرار دهد، آشنا می‌شوید.

نیکوکاری؛ گره‌ای ناگسستنی در ادبیات کهن فارسی

کافیست نگاهی به عمیق ادبیات فارسی بیندازیم؛ متوجه می‌شویم که محتوای ادبیات کهن ما، چیزی جز خیر و نیکی نیست. در  اپیزود هفتم از مجله  پادکست نیک آوا ، ارتباط بین ادبیات فارسی و نیکوکاری بررسی شده است.

حامی باش

شنیدن نیک آوا رایگان نیست؛ شما گران‌ترین دارایی، یعنی "زمان" خود را به ما می‌بخشید! نیک‌آوا قدردان وجود شماست؛ با انتخاب یکی از موضوعات زیر به بهبود کیفیت تولیدات و شنیده شدن ما یاری می‌رسانید.
  • {{value}}
پیام شما با موفقیت دریافت شد. پس از بررسی بخش مربوطه با شما تماس خواهیم گرفت.
نام و نام خانوادگی را بنویسید.
کمی صبر کنید...