حسین آقا ملک؛ واقف بزرگ ایرانی

حاج حسین آقا ملک ؛ بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک است. در این مقاله از نیک آوا به معرفی حسین آقا ملک و کارهای نیکوکارانه‌ ایشان می‌پردازیم.

نحوه استفاده از تصاویر جذاب در وبسایت خیریه

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید با استفاده از تصاویر جذاب ، وبسایت خیریه‌تان را به بهترین جایگاه ممکن برسانید؟ با نیک آوا همراه باشید.

نحوه شناسایی مخاطبان هدف در کمپین‌های ویدئویی خیریه

برخی خیریه‌ها بودجه‌های زیادی صرف برگزاری کمپین ویدیویی خود می‌کنند، اما شکست می‌خورند، زیرا مخاطبان اصلی خود را نمی‌شناسند، اما چگونه می‌توان مخاطبان هدف را پیدا کرد؟

هر چیزی که درباره تولید پادکست باید بدانید!

راه‌اندازی پادکست خیریه، فرآیندی چند مرحله‌ای است که نیاز به برنامه‌ریزی و تدوین دقیق دارد. اینجا، شما راهنمای کلی برای شروع تولید پادکست را مطالعه می‌کنید.

نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی برای تولید پادکست

تحقیق کلمات کلیدی برای تولید محتوای پادکست ، مرحله‌ای حیاتی است که در جذب شنوندگان و افزایش دسترسی به پادکست ، نقش مهمی ایفا می‌کند. اما چگونه کیورد ریسرچ کنیم؟

معرفی مجلات پادکست خیریه

مجله پادکست " نیک‌آوا " اولین پادکست حوزه نیکوکاری در ایران است. در این مقاله با مجلات پادکست مشابه نیک آوا آشنا می‌شوید.

نیک آوا کیست؟

نیک آوا، اولین مجله پادکست نیکوکاری در ایران است که به صورت تخصصی به موضوع خیریه می‌پردازد. در این مقاله به معرفی اهداف، خدمات و تولیدات نیک آوا می‌پردازیم.

راهنمای ضبط پادکست از راه دور

با گسترش فناوری و ارتباطات، ضبط پادکست از راه دور به یکی از روش‌های محبوب تولید پادکست تبدیل شده است. اینجا با نحوه ضبط و ملزومات ضبط پادکست ، آشنا می‌شوید.

چند الگو پیشنهادی برای سناریونویسی پادکست

هدف از ارائه الگوی سناریونویسی پادکست ، تعیین روندی منسجم برای پادکست شماست. در اینجا با  تکنیک‌های  سناریونویسی پادکست و ضبط کارآمد آن‌، آشنا می‌شوید.

حامی باش

شنیدن نیک آوا رایگان نیست؛ شما گران‌ترین دارایی، یعنی "زمان" خود را به ما می‌بخشید! نیک‌آوا قدردان وجود شماست؛ با انتخاب یکی از موضوعات زیر به بهبود کیفیت تولیدات و شنیده شدن ما یاری می‌رسانید.
  • {{value}}
پیام شما با موفقیت دریافت شد. پس از بررسی بخش مربوطه با شما تماس خواهیم گرفت.
نام و نام خانوادگی را بنویسید.
کمی صبر کنید...