تایم استمپ (Timestamp) و کاربرد آن در ساخت پادکست

نرم افزارها و انواع ماژول‌های الکترونیکی از یک سیستم زمانی منحصر به فرد به نام تایم استمپ (Timestamp) استفاده می‌کنند. با این سیستم زمانی در پادکست‌سازی آشنا شوید.

تبدیل صوت به متن با هوش مصنوعی برای بهینه سازی پادکست‌ها

گوگل پادکست در حال راه اندازی قابلیت رونویسی و ترجمه قسمت‌های پادکست برای بهبود در نتایج جستجو است. اما چگونه؟!

تولید پادکست یا وبینار؟ برای خیریه خود تصمیم بگیرید!

پادکست‌ها خیریه و وبینارها از ابزارهای ارتباطی و اطلاع‌رسانی قوی هستند که به سرعت در حال توسعه هستند. در این مقاله با حقایقی آماری درباره این ابزارها آشنا می‌شوید.

با توران آغا؛ ملقب به فخرالدوله آشنا شوید!

در اپیزود 10 نیک آوا با اشرف الملوک امینی ( فخر الدوله )، زن قاجاری که توانست رضاشاه را تحت تاثیر خود قرار دهد، آشنا می‌شوید.

نیکوکاری؛ گره‌ای ناگسستنی در ادبیات کهن فارسی

کافیست نگاهی به عمیق ادبیات فارسی بیندازیم؛ متوجه می‌شویم که محتوای ادبیات کهن ما، چیزی جز خیر و نیکی نیست. در  اپیزود هفتم از مجله پادکست نیک آوا ، ارتباط بین ادبیات فارسی و نیکوکاری بررسی شده است.

تأثیر انجام کار خیر بر سلامت روان افراد

دومین اپیزود پادکست نیک‌آوا به موضوع " روان‌شناسی و نیکوکاری " پرداخته است. در این مطلب از مجله نیک آوا نیز به بررسی تاثیر انجام کار نیک بر سلامت روان انسان می‌پردازیم.

حسین آقا ملک؛ واقف بزرگ ایرانی

حاج حسین آقا ملک ؛ بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک است. در این مقاله از نیک آوا به معرفی حسین آقا ملک و کارهای نیکوکارانه‌ ایشان می‌پردازیم.

معیارهایی برای اندازه‌گیری عملکرد پادکست

بررسی عملکرد پادکست با دشواری همراه است، اما در این مقاله از مجله پادکست نیک آوا با دستور العمل‌های مهمی برای اندازه‌گیری نحوه عملکرد پادکست آشنا می‌شوید.

برنامه‌ریزی تولید پادکست آموزشی به روایت کالین گری

بسیاری از خیریه‌ها که  فعالیت‌های آموزشی دارند، می‌توانند با تولید پادکست‌های آموزشی ، تاثیر این آموزش‌ها را چند برابر کنند، اما چگونه؟!

حامی باش

شنیدن نیک آوا رایگان نیست؛ شما گران‌ترین دارایی، یعنی "زمان" خود را به ما می‌بخشید! نیک‌آوا قدردان وجود شماست؛ با انتخاب یکی از موضوعات زیر به بهبود کیفیت تولیدات و شنیده شدن ما یاری می‌رسانید.
  • {{value}}
پیام شما با موفقیت دریافت شد. پس از بررسی بخش مربوطه با شما تماس خواهیم گرفت.
نام و نام خانوادگی را بنویسید.
کمی صبر کنید...