در سال‌های اخیر، پادکست‌ها به طور چشمگیری محبوب شده‌اند. در سال ۲۰۲۰ در بریتانیا بیش از ۱۵ میلیون شنونده پادکست وجود داشت و پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۴ تعداد شنوندگان پادکست به ۲۰ میلیون برسد. 

متخصصان، رهبران و چهره‌های کلیدی زیادی در این صنعت هر هفته پادکست‌های جذاب و مفیدی تولید می‌کنند که طیف گسترده‌ای از مسائل و اخبار را پوشش می‌دهد. در واقع پادکست‌ها این فرصت را می‌دهند که در مورد جمع‌آوری کمک‌های مالی و مشارکت در امور خیریه نیز بحث شود. 

در اینجا ما برخی از پادکست‌های محبوب در حوزه خیریه و نیکوکاری را به شما معرفی می‌کنیم تا اگر تصمیم دارید در وقت‌های آزادتان پادکست گوش کنید، این موارد را به خاطر بسپارید و در آرشیو خود داشته باشید! 

5 پادکست برتر حوزه خیریه و نیکوکاری

1. پادکست Do More Good

پادکست Do More Good در مورد توسعه حرفه‌ای و جمع آوری کمک‌های مالی در بخش خیریه بحث می‌کند. 

2. پادکست Charity Chat

Charity Chat پادکستی هفتگی برای کسانی است که به کارهای نیکوکارانه ضروری و حیاتی و همچنین گفتگوهای واقعی در بخش خیریه علاقه‌مند هستند. 

3. پادکست Third Sector

پادکست هفتگی Third Sector (بخش سوم)، در واقع انتشارات پیشرو در بریتانیا است و مخصوص کسانی است که نیاز دارند بدانند در بخش داوطلبانه و غیرانتفاعی موسسات خیریه چه می‌گذرد.!

4. پادکست Tech For Good Live

پادکست "فناوری برای زندگی خوب" از مطالبی در مورد هوش مصنوعی و گیمیفیکیشن گرفته تا جمع‌آوری کمک‌های مالی و روش‌های جدید اهدا را به اشتراک می‌گذارد. Tech For Good Live یک چرخش پر پیچ و خم در چشم‌انداز همیشه در حال تغییر فناوری است که جهان را به مکانی بهتر تبدیل می‌کند. 

5. پادکست The Extra Mile

پادکست "یک مایل اضافه" برای کسانی است که به دنبال تأثیرگذاری بیشتر در جامعه هستند. مجموعه پادکست The Extra Mile درباره ایجاد تغییر در حین حرکت و پیاده روی، گفتگو می‌کند. 

حالا که با این 5 پادکست برتر بین المللی آشنا شدید، خوب است بدانید که مجموعه نیک آوا، پادکست‌های ایرانی حوزه خیریه و نیکوکاری را تولید و به رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر به فعالیت‌های خیریه،زندگی خیّرین و افراد تاثیرگذاردر جامعه علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم به سایت نیک آوا به آدرس nikavapodcast.com مراجعه و از شنیدن پادکست‌های این مجموعه لذت ببرید.

منبع: وبسایت energisetechnology