گوش دادن به بهترین پادکست‌ها، در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مالی می‌تواند ایده‌های استثنایی را جهت، جمع‌آوری نقدینگی و کمک‌های غیر نقدی، در ذهن ما ایجاد ‌کند. آنها این توانایی را دارند که هر روز به آموخته‌ها و بینش‌های ما بیافزایند. در نظر داشته باشید زمانی را که صرف یادگیری ابزارهای جدید و رویکردهای نوین جهت جمع آوری کمک‌های مالی می‌کنید، می‌تواند شما را همواره در صدر فهرست  جمع آورندگان خدمات مالی نگه دارد.

وبسایت CharityAuctionsToday.com لیستی از بهترین پادکست‌های الهام بخش در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مالی را گردآوری کرده است. با شنیدن این پادکست‌ها، شما می‌توانید در حالی که  شالوده  خیریه خود را پی‌ریزی می‌کنید و یا روزانه روش‌های مختلف جمع آوری کمک‌های مالی را به طرق مختلف انجام می‌دهید، همزمان خود را برای ظهور یک اتفاق خوب آماده کنید.

این پادکست‌ها مانند میوه‌های تازه و رسیده‌ای هستند که شما می‌توانید هر هفته برای ارتقای مهارت‌های خود و کشف ایده‌های جدید، طعم دلچسب آنها را بچینید.

ایده‌های نو جمع‌آوری کمک‌های مالی با پادکست‌ها

پادکست‌ها رسانه‌هایی الهام بخش در کسب موفقیت‌ در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مالی، حتی در زمان‌های پر فراز و نشیب و تنگناهای مالی‌مان هستند.

پادکست‌ها روشی عالی برای آمادگی شما جهت جمع‌آوری کمک مالی هستند. این روش یادگیری بهترین و الهام بخش‌ترین متد آموزشی روز است.

۱. پادکست تحقق چشم انداز #چت بایت با "جن فیلا"

تعداد قسمت‌ها: 78

مجری برنامه: جن فیلا

موضوع:

پادکست تحقق چشم انداز «#چت بایت با جن فیلا» با رهبران تحقیقات جمع‌آوری سرمایه غیرانتفاعی مصاحبه می‌کند تا دانش تخصصی و ایده‌های جدید را به شما ارائه دهد.

در این پادکست متخصصان و صاحب نظران امر، تحقیقات بالقوه، داستان‌ها، نکات و همچنین نظرات خود را در مورد موضوعاتی که بر کار جمع آوری کمک‌های مالی و زندگی مان تأثیر گذار است با ما به اشتراک می‌گذارند. آنها همچنین مهمانانی را خارج از حوزه کاری مورد بحثمان به برنامه دعوت کرده‌اند تا ما دیدگاه خود در مورد جمع آوری کمک مالی و توسعه و تحقق آن در آینده را، تغییر دهیم.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

 در قسمت 55 این مجموعه، آنها ما را به سوی جمع آوری کمک‌های مالی از طریق به کارگیری روش‌های شگفت انگیز راهنمایی می‌کنند، در این قسمت کریس لوپرستی برخی از جدیدترین فناوری‌ها را با شما به اشتراک می‌گذارد تا داده‌ها و اطلاعات اهداکنندگان موسسه خیریه شما کامل و بدون نقص نگهداری شود.

برای مطالعه:

24 پادکست تاثیرگذار در حوزه نیکوکاری

۲. پادکست به اهداکنندگان باور داشته باشید 

تعداد قسمت‌ها: 28

مجری برنامه: براد لیلند

موضوع:

توجه ویژه به امر تامین کمک‌های مالی، همواره یک چارچوب مطمئن و پایدار برای جمع آوری کمک‌های مالی قانون مدارانه در حوزه خدمات اجتماعی است. در طی سی سال گذشته، صدها موسسه غیرانتفاعی و مدرسه خیریه از برنامه (TDS) برای جمع آوری و تامین بودجه و کمک‌های مالی موفقیت‌آمیز،‎آمس که در روند ادامه ماموریت‌هایشان حیاتی است استفاده کرده‌اند. براد لیلند (مدیر عامل گروه فوکوس) در این برنامه دیدیگاه و بینش خویش و همچنین داستان‌ها و نکاتی را در مورد این موضوع با شما به اشتراک می‌گذارد.

با وجود تجربه شگفت‌انگیزی که این پادکست به شما می‌دهد، شما می‌توانید مفیدترین نکات آموزشی را برای جمع‌آوری سرمایه از آنها دریافت کنید. با وجود ایده‌های نابی که در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مالی این پادکست به شما می‌دهد، شما می‌توانید در کمپین‌های جمع‌آوری سرمایه، نسبت به سایرین برتری تضمیتی پیدا کنید.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

پادکست به اهداکنندگان باور داشته باشید، اجازه دهید اهداکنندگان همان گونه که هستند باقی بمانند.

 در این قسمت از پادکست TDS، براد و مکس درباره بهترین روش جمع‌آوری پول و حفظ روحیه در مواقع دلهره‌آور کسری پول و نقدینگی صحبت می‌کنند. همگی آرام باشید؛ شما می‌توانید این کار را به نحو احسنت به سرانجام برسانید.

۳. پادکست پیگیری موسسات خیریه، از مجموعه پادکست «فراتر از...»

تعداد قسمت‌ها: 85

مجری: آژانس جمع آوری کمک‌های مالی

موضوع:

اگر در بخشی از یک سازمان مردم نهاد فعالیت می‌کنید، این برنامه  را حتما باید گوش کنید، میزبان و مهمانان همیشه بینش‌های مفید و ایده‌های عملی را با ما به اشتراک می‌گذارند، محتوای این برنامه عالی و توسط مهمانان مطلع و بسیار مجرب تولید شده است. هر اپیزود‌ این برنامه دارای آیتم‌هایی است که به صورت آفلاین نیز قابل استفاده است. موسسه پورسانت « Pursuant» یک آژانس جذب سرمایه و کمک‌های نقدی است که از داده‌ها، تجربیات و خلاقیت‌ها استفاده می‌کند تا شما را در تغییر دنیا یاری دهد.

سازمان ما توسط جمع‌آوران سرمایه‌ و بازاریابان برای کسب کمک‌های نقدی و بازاریابی در این زمینه ساخته شده‌ است، ما برای رشد و کمک به سمن‌های مصمم در تغییر شرایط مددجویان، فعالیت می‌کنیم، تا آنها بتوانند تأثیر بیشتری در جهان پیرامون ما داشته باشند.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

پادکست جلب توجه در عصر حاضر از بهترین قسمت های این مجموعه پادکست است.

 ما در دنیایی پر سر و صدا و دیجیتال زندگی می‌کنیم. بنایراین جلب توجه حامیان شما بیش از هر زمان دیگری چالش برانگیز است.
در این قسمت از مجموعه پادکست «فراتر از»، تیلور شنکلین از«پورسانت» Pursuant با رایان کوین، مدیرعامل و بنیانگذار«برایت گست» Brightguest، پلتفرمی که بر ایجاد تجربیات دیجیتال منحصر به فرد و شخصی متمرکز است، به گفتگو نشسته‌اند. تیلور و رایان در مورد هنر جلب توجه گفت و گو می‌کنند.

۴. پادکست نقشه راه از سیر تا پیاز

تعداد قسمت‌ها: 45

میزبان: کریستین روبیلارد

موضوع:

این برنامه یک پادکست عالی برای ارائه ایده‌های تازه و نوآورانه به شما، جهت خلق ابتکارات جمع‌آوری کمک‌های مالی است. کریستین و مصاحبه ‌شوندگانش در این برنامه داستان‌های خود را بسیار روان و گویا با شما به اشتراک می‌گذارند.
آنها به ما می‌گویند که چگونه با امیدواری، زمان، استعداد و قابلیت‌هایمان را برای کسب اهدافی که به آنها اهمیت می‌دهیم، افزایش دهیم.

آن‌ها در این پادکست حضور و کاربرد نکات واقعی، تاکتیک‌ها و ابزارهای آزموده‌شده مختلفی را به اطلاعتان می‌رسانند تا به شما کمک کند که در جذب کمک‌های مالی موفق عمل کنید و بازاریابی در کسب کمک‌های نقدی را فراتر از مراحل ابتدایی که پیش از آن انجام می‌دادید پیگیری کنید، بدون اینکه نیاز باشد برای انجام آن پول زیادی خرج کنید یا حتی تجربه زیادی در این امر داشته باشید.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

پادکست جشن تولد 200000 دلاری با "لوگان حسین"

لوگان حسین نوزادی است که با یک ریه به دنیا آمد و بلافاصله به بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان (NICU) CHEO و به یک انکوباتور تخصصی کودکان انتقال داده شد. هدف نهایی از پویش حمایتی لوگان جمع آوری 200000 دلار برای  خرید یک دستگاه مختص رشد نوزادان نارس بوده است. 

لوگان جوان‌ترین دریافت‌کننده نشان و حکم خیریه خرس خوب «GOOD BEAR» و بنیاد CHEO است.
در جوایز بشردوستانه سال  AFP 2019 اتاوا، لوگان جایزه بشردوستی جوانان را نیز دریافت کرد. در این پادکست به گزیده‌ای ازنحوه جمع آوری 200 هزار دلار تنها در یک روز توسط این بنیاد اشاره شده است.

۵. پادکست افشای اسرار جمع آوری کمک‌های مالی

تعداد قسمت‌ها: 94

مجری برنامه: مایا مک نویتی

موضوع:

در خصوص سازمان‌های غیرانتفاعی، پادکست مایا را حتما باید گوش کنید. زیرا در این برنامه چنان محتوای عالی و ایده‌های جمع آوری سرمایه محشری با ما به اشتراک گذاشته می‌شود که جزئی از اسرار جمع آوری کمک‌های نقدی و بهترین روش‌ها در بخش تامین سرمایه سازمان‌های غیرانتفاعی است و همگی این اطلاعات ارزشمند تنها در یک پادکست گرداوری شده‌اند. در این پادکست، مایا رازهای جمع آوری کمک‌های مالی و ایده‌های نوینش را به همراه بهترین شیوه‌های اجرایی را به ما آموزش می‌دهد، همین طور با این پادکست شما نیازهای جذب سرمایه بازارهای غیرانتفاعی را یاد می گیرید و انواع مختلف آن را می‌شناسید.

میزبان شما در این برنامه مایا مک نالتی یک استراتژیست تجاری، نویسنده و دوستدار حقوق بشر است که برنده جوایز متعددی نیز در این زمینه‌ها بوده است.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

قسمت 38، پادکست غلبه بر ترس

سه راه برای غلبه بر ترس، که هر سازمان غیرانتفاعی باید آن را بداند.
دریافت پول بیشتر برابر است با اجرای برنامه‌های خیریه بیشتر. 

شما باید پول بیشتری را از افرادی که به خیریه شما کمک می‌کنند درخواست کنید و به یاد داشته باشید که این وظیفه همه افراد سازمان است که بدون تعلل درخواست پول کنند.

۶. پادکست بشر دوستی و اعتماد آگاهانه 

تعداد قسمت‌ها: 48

مجری برنامه: ویترو ViTreo

موضوع:

پادکست بشر دوستی و اعتماد آگاهانه یک پادکست بسیار آموزنده، شگفت‌انگیز و شنیدنی است. همراه با اپیزودهای فوق‌العاده هفتگی که توسط ویترو جمع آوری و ارائه گردیده است. این پادکست گفتگوهای روان، ساده و البته رایگان را با برترین رهبران در زمینه جمع آوری کمک‌های مالی، کمک‌های بشردوستانه و مدیریت سازمان‌ غیرانتفاعی برایتان به ارمغان می‌آورد، تا شما بتوانید به رهبری جسور تبدیل شوید و روابط بهتری را به سود سازمان خیریه‌تان ایجاد کنید، همچنین پول بیشتری برای سازمان خود جمع آوری کنید.

شعار این پادکست این است که ما با به اشتراک گذاشتن ایده‌هایی که سازمان غیرانتفاعی شما را متحول می‌کند شما را به آرامش دعوت می‌کنیم پس بنشینید، استراحت کنید و لذت ببرید.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

پادکست جمع آوری کمک مالی در زمان بحران بیماری کووید COVID-19 

در این قسمت، ما با کی اسپرینکل گریس، نویسنده و همچنین بهترین و حرفه‌ای ترین  جمع آورنده کمک‌های مالی  AFP در سال جاری و آنجلا چاپمن، رئیس و مدیر عامل، بیمارستان عمومی ونکوور و بنیاد بیمارستان UBC گفت و گو کرده‌ایم.

این قسمت از برنامه بهترین پادکست برای جمع آوری کمک‌های مالی و ایده‌ پردازی‌های نوین در جمع آوری کمک‌های مالی، ساخت اعتماد آگاهانه و بشردوستی است.

۷. پادکست سازمان خیریه غیرانتفاعی «اسنپ کست » SnapCast

تعداد قسمت‌ها: 185 

مجری برنامه: میکی دسای

موضوع:

اگر شما یک جمع آورنده کمک‌های مالی با سابقه هستید و حالا به دنبال یادگیری نکات جدید هستید یا صرفا علاقه‌مند به یادگیری بیشتر در امور فعالیت‌های بشردوستانه و برخی از سازمان‌های غیرانتفاعی شگفت‌انگیز می‌باشید، حتما باید به این پادکست گوش دهید.

مدیریت یک سازمان غیرانتفاعی آسان نیست. به همین دلیل میکی دسای و میهمانان برنامه‌اش، اینجا در این برنامه هستند تا به شما در این امر خیر کمک کنند. «اسنپ کست» Snapcast یک پادکست مبتنی بر پرسش و پاسخ است که بر روی مسائل مربوط به مدیریت سازمان‌های غیرانتفاعی تمرکز دارد، و نحوه مدیریت کردن همه حوزه‌های مربوط به سازمان‌های غیرانتفاعی، متشکل از، توسعه هیئت مدیره، جمع آوری کمک مالی، مدیریت داوطلبانه، و غیره را می‌توان در آن یافت.

آنها امیدوارند که الهام بخش شما باشند و مسیر رسیدن به اهداف و ماموریت‌های خیرخواهانه تان را برایتان روشن کنند.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

پادکست گفت و گو با آلیسون بودشالو درباره جمع آوری کمک‌های مردمی از جمله بهترین قسمت‌های این پادکست است.

این هفته با آلیسون بودشالو گفت و گو می‌کنیم. آلیسون بیش از دو دهه را در بخش سازمان‌های غیرانتفاعی، مستقر در ایالت فیلادلفیا، کار کرده است. وی در 10 سال گذشته، مدیر توسعه سازمان‌های غیرانتفاعی مبتنی بر جامعه بوده است.
وی به طور مستمر و موثر درآمد‎‌های مالی را با تأکید ویژه بر تنوع بخشیدن به جریان‌های کسب نقدینگی و تضمین موفقیت تلاش‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی از طریق حمایت ‌خیرین با هر میزان کمک نقدی که در توان آنها و مجموعه بوده، افزایش داده است.

۸. پادکست رشد از مجموعه پادکست لیزا کلارک

تعداد قسمت‌ها: 53

مجری برنامه: لیزا کلارک

موضوع:

اگر می‌خواهید به پادکستی گوش دهید که هر قسمت آن ارزش شنیدن را داشته باشد، و به روشنی برنحوه ارتقا سطح بینش شما در مورد جمع آوری کمک مالی تاثیر گذار باشد، این پادکست برای شما عالی است، اگر شما مسئول یک سازمان غیرانتفاعی هستید که در مورد چگونگی رسیدن به اهداف جمع آوری کمک مالی خود درمانده‌اید، همچنین از میزبانی رویدادهایی که بازدهی مالی آنها کم است خسته شده‌اید یا احساس می‌کنید آنقدر عصبی و کلافه هستید که حتی نمی‌توانید یکی از موارد پیشین را امتحان کنید، به شما اطمینان می‌دهیم این پادکست برای شما بسیار مناسب است.

شما می‌توانید در این پادکست از سیر تا پیاز رویدادهای جمع‌آوری سرمایه را بیاموزید، و با گوش دادن به این پادکست در نهایت به  6 نوع روش درآمدزایی جدید دست پیدا کنید و بازده واقعی با کارایی بالا از آنها داشته باشید.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

قسمت 53

چرا شما در رویدادهای جمع آوری کمک‌های مالی از 6 گام مهم این امر پیروی نمی‌کنید و 3 عمل مهم که می‌تواند مسیر فعالیت‌های خیرخواهانه شما را برای همیشه تغییر دهد را انجام نمی‌دهید.

ما می‌خواهیم بدانید که پروسه میزبانی یک رویداد جمع آوری کمک مالی تنها در 6  گام، ساده تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. 

توجه داشته باشید که ساده تر نگفتم، و تنها ساده تر از سطح تصورات شماست. پس بیایید در مورد آن صادق باشیم. ما برای حدود 30 دقیقه آینده، سه کاری را که باید انجام دهید تا به این 6 گام دست بیابید را، بررسی خواهیم کرد.

۹. پادکست آواهای جمع آوری کمک های مالی از مجموعه پادکست« آر ان ال» RNL

تعداد قسمت‌ها: 100

مجری برنامه: برایان گاور

موضوع:

فرقی نمی‌کند که آیا شما سابقه جمع‌آوری کمک‌های مالی را دارید یا صرفا علاقه‌مند به یادگیری بیشتر در زمینه امور بشردوستانه هستید و یا به طور خارق‌العاده ای شما فردی با انگیزه در پی امداد به سازمان‌های غیرانتفاعی باشید، فراموش نکنید این پادکست از جمله موارد مهمی است که باید گوش کنید. 

این پادکست شامل گفتگو با جمع‌آوران کمک‌های مالی، محققان و مغزهای متفکر رهبری است، تا به شما در دست‌یابی به نتایج عالی در جمع‌آوری کمک‌های مالی کمک کند.

برایان گاور این برنامه را به گسترش عشق ورزی به انسان، رفتار بشر دوستانه و همچنین به اشتراک گذاری ایده‌ها برای همه اقشار جامعه جهت هر چه بهتر انجام شدن عملیات‌های امدادی در خدمت رسانی به بشریت اختصاص داده است.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

ویژه برنامه این پادکست با حضور مهمان ویژه شان کیستر برگزار شده و «با نهایت توان پیش به سوی جمع آوری کمک‌های مالی» نام دارد.

در این قسمت از پادکست «شان کیستر» معاون امور توسعه و روابط با فارغ التحصیلان دانشگاه دیویس کالیفرنیا، تنها چند روز قبل از سالروز اهدای کمک‌های مالی از جانب آنها با ما به گفت و گو نشسته است. 

بیشتر بخوانید:

تاثیر پادکست‌ها بر حوزه خیریه و نیکوکاری

۱۰- پادکست آزادی با هدف جمع آوری کمک مالی از مجموعه پادکست مری والونی

تعداد قسمت‌ها: 181

مجری برنامه: مری والونی

موضوع:

از مجری برنامه مری والونی در این پادکست می‌توان به عنوان منبع ارزشمندی برای جمع آوری کمک‌های غیرانتفاعی و وزارتخانه نام برد.

در این پادکست ایده‌های بسیارنابی را می‌شنوید و همچنین در مورد طرز فکرهای مختلفی که از بسیاری از متخصصان دیگر در این زمینه نشنیده اید، آگاهی به دست خواهید آورد.

پادکست آزادی در جمع آوری کمک‌های مالی به تنهایی بیانگر یک جامعه رو به رشد از مردان و زنانی است که برای حمایت از اهداف مورد علاقه خود، سرمایه جمع آوری می‌کنند.
در هر قسمت از این پادکست مری والونی، به عنوان مربی جمع‌آوری کمک‌های مالی و نویسنده برنده جایزه، به موضوعاتی مانند استخدام داوطلب، برنامه‌ریزی رویدادها، جمع‌آوری کمک مالی عمده و خرد و توسعه اهداف شخصی می‌پردازد.

اپیزودهای پادکست شامل مصاحبه‌ با افراد برجسته و با کارشناسان برتر در هر یک از این حوزه‌ها می‌باشد.

 بهترین قسمت مجموعه پادکست

قسمت 181

تمرکز شما بر روی اهدافتان چگونه است.

آیا شما پادکست آزادی در جمع‌آوری سرمایه را  دنبال می‌کنید؟
زمانی که من برای اولین بار این پادکست را شنیدم، آن را نمایش هنرمندانه مری والونی نامیدم. 

اگر مدتی است که این مجموعه پادکست را دنبال می‌کنید، حتما می‌دانید که من مراحلی را که در کتابم تحت عنوان «آزادی در جمع‌آوری سرمایه» آموزش می‌دهم، دنبال می‌کنم. این مراحل از مخفف کلمه آزادی «FREEDOM» پیروی می‌کنند، زیرا آنچه که من برای خودم و شما می‌خواهم چیزی جز آزادی نیست.

۱۱- پادکست روز نخست

تعداد قسمت‌ها: 161

مجری برنامه: آموزشگاه جمع آوری کمک‌های مالی

موضوع:

این پادکست 10 دقیقه‌ای، آخرین اطلاعات در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مالی و کمک‌های بشردوستانه را در اختیار جمع‌آورندگان هدایای خیرین قرار می‌دهد. همچنین این برنامه یک پادکست عالی برای پوشش تمام فعالیت‌های خیرخواهانه از جمله، جمع‌آوری کمک مالی و اجماع تمامی داده‌ها و تکنیک‌های مربوط به آن می‌باشد.

انجام نصایح این پادکست، شما را همیشه جز بهترین‌ها قرار می‌دهد و روی چیزهایی که واقعاً کارایی دارند متمرکز می‌شود و همچنین به شما این امکان را می دهد تا از داده‌هایتان برای هدایت سازمان غیرانتفاعی خود استفاده کنید.

همراه با مجموعه پادکست روز نخست و اپیزود آموزشگاه جمع آوری کمک‌های مالی آگاهی بیشتری کسب کنید و در جریان امور قرار بگیرید.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

همکاری بین سازمان‌های غیر انتفاعی

این قسمت از پادکست با اجرای نماینده آموزشگاه جمع آوری کمک‌های مالی برنامه‌ای بسیار عالی است زیرا که توضیح می‌دهد چگونه همکاری بین سازمان‌های غیرانتفاعی می‌تواند منجر به خلق ایده‌های نوین جمع‌آوری سرمایه  و نقدینگی بیشتر و در نهایت موفقیت این سازمان‌ها می‌شود.

۱۲. پادکست بررسی سازمان‌های مردم نهاد ناتوان با "جوآن گری"

تعداد قسمت‌ها: 133

مجری برنامه: جوآن گری

 موضوع:

شما همیشه انگیزه‌ها یا ابزارهایی را برای کمک به ایجاد و اداره سازمان مردم نهاد خود خواهید یافت.

این پادکست با میزبانی جوآن گری، و حضور افتخاری "ابی عزیز" روی سخنش با رهبران سازمان‌های خیریه و غیر انتفاعی، با هر میزان بودجه‌ که در آنها آشفتگی سرمایه وجود دارد است. همچنین این پادکست با سخنانی بسیار آموزنده برنامه ای است درباره مسائل مهم و بغرنجی که رهبران سازمان‌های غیرانتفاعی با آن‌ها مواجه هستند.

جوآن و مهمانانش در این پادکست به موضوعاتی مانند بهترین راه برای اجرای رویدادهای خاص، نحوه ایجاد یک درخواست جمع آوری کمک مالی بزرگ، روابط هیئت مدیره و بسیاری موارد دیگر می‌پردازند.

در این پادکست اتفاقات خنده‌دار، نشاط ‌آور، خسته‌کننده و داستان‌هایی از مصائب مدیران نیز گفته می‌شود.  داستان‌هایی که برای هر کسی که امروزه در یک سازمان غیرانتفاعی کار می‌کند بسیار ملموس و آشنا است.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

قسمت 86: رویکرد هنرمندانه به رسانه‌های اجتماعی (با رابین جمبالست)

این اپیزود یکی از بهترین هاست زیرا میزبان آن رابین جمبالست شگفت انگیز است. جمبالست روزنامه نگار و استراتژیست تحریریه است و بیش از 50000 دنبال کننده در اینستاگرام دارد که همچنان نیز آمار آن در حال افزایش است. وی توسط  موسسه «آرت نت» artnet به عنوان "یکی از شاخص‌ترین رسانه‌های اجتماعی دنیای هنر" توصیف شده است.

آنها در این پادکست در مورد مهم‌ترین عناصر یک استراتژی رسانه‌ اجتماعی موفق و استفاده از آن به بهترین نحو ممکن، همچنین اشتراک گذاری داستان تصویری مناسب (استوری) در این رسانه‌ها و اینکه چگونه پلت فرم‌های اجتماعی مختلف در پیام رسانی و مخاطبان خود متفاوت عمل می‌کنند، بحث می‌کنند.

۱۳. پادکست مدیریت خیریه با "راب هارتر"

تعداد قسمت‌ها: 141

مجری برنامه: راب هارتر

موضوع:

پادکست مدیریت خیریه بسیاری از موضوعات مهم امور سازمان‌های غیرانتفاعی را پوشش می دهد و عمیقاً در بحران‌های پیش روی جهان ما تامل می‌کند. هر قسمت از این مجموعه پادکست حاوی انبوهی از اطلاعات و نکات کاربردی در مورد چگونگی بهبود و پیش روی به سوی اهدافمان است.
 این پادکست شامل بحث‌هایی است که مهم‌ترین مسائل، روندها و فرصت‌های پیش روی رهبران غیرانتفاعی و کسانی که درگیر نوآوری‌های اجتماعی هستند را پوشش می‌دهد.

در این مجموعه با میزبانی دکتر راب هارتر، داستان‌های واقعی از رهبران باتجربه، در مورد اینکه چه استراتژی‌ها و شیوه‌هایی باعث موفقیت آنها شده است را خواهید شنید.

شما با شنیدن این پادکست نه تنها آنچه را که  برای یک رهبر سازمان غیرانتفاعی موثر و لازم است را می‌آموزید، بلکه به شنیدن داستان‌های الهام بخش درباره افراد و سازمان‌هایی که با موفقیت در جوامع خود تأثیرگذار بوده‌اند نیز دعوت می‌شوید.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

جمع آوری کمک‌های مالی با به خدمت گرفتن رسانه‌های اجتماعی

این قسمت یکی از بهترین و پربارترین قسمت‌های این مجموعه پادکست است زیرا در مورد همه جنبه‌های رسانه‌های اجتماعی و جمع آوری کمک‌های مالی صحبت می‌کند.

سوال برنامه امروز این است: چگونه می‌توانیم من و شما کارایی رسانه‌های اجتماعی را به نفع سازمان‌های خیریه خود به حداکثر برسانیم؟ به طور خاص، هدایت آنها در زمینه کمک مالی به صورت آنلاین مد نظر ماست.
همچنین ما این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم که چگونه می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی برای افزایش دریافت کمک‌های مالی استفاده کنید؟

۱۴. پادکست کسب و کار بخشش

تعداد قسمت‌ها: 302

مجری برنامه: دنور فردریک

موضوع:

چیزی که در مورد این پادکست، عالی به نظر می‌رسد این است که بدون توجه به موضوع شامل اپیزودهای متنوع و نکات فوق العاده کاربردی است. شما از هر قسمت این پادکست اطلاعاتی بسیار درخور توجه  به دست خواهید آورد.
دنور فردریک در این مجموعه تلاش بسیاری  برای دعوت از مهمانانی می‌کند که با وجود اعتبار بالایی که در جامعه دارند همچنان به بشریت، نیروی خیر و نیکی و به دنیای پیرامونشان اهمیت می‌دهند.

این برنامه تنها نمایشی است که بر راه حل‌های مشکلات اجتماعی پیچیده امروزی تمرکز دارد.
این پادکست سوال‌هایی از قبیل اینکه آنها چه کار می کنند؟ تغییر دهندگان اوضاع چه کسانی هستند؟ چگونه همه منابع تامین می شود؟ را پاسخ می‌دهد.

این برنامه به موضوعاتی مانند فقر جهانی، مسکن ارزان قیمت، آب آشامیدنی پاک، پیشرفت‌های پزشکی و مسائل مربوط به آموزش می‌پردازد.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

در این پادکست آن ماری بورگوین، مدیر عامل نوآوری اجتماعی و عضو موثر در مجموعه امرسون میهمان برنامه است.

این پادکست یکی از پربارترین قسمت‌های این مجموعه پادکست است، و ماری بورگوین مدیر عامل مجموعه امرسون اطلاعات فوق‌العاده‌ای در آن با ما به اشتراک گذاشته است.
علاوه بر این وی فرآیند سرمایه گذاری برای کارآفرینان و نوآوران در حوزه حل مسائل اجتماعی و سازمان‌های غیرانتفاعی و سازمان‌های انتفاعی، که توسط او مدیریت و اجرا می‌شود را نیز بررسی می‌کند. فعالیت‌های وی طیف گسترده‌ای از بخش‌ها، از جمله آموزش، مهاجرت، عدالت اجتماعی و محیط زیست را در بر دارد.

۱۵. پادکست چگونه می‌دویم: نکات و داستان‌های موفقیت یک موسسه خیریه

تعداد قسمت‌ها: 20

مجری برنامه: جولی لاکوتور به همراهی ترنت استمپ

موضوع:

اگر خودتان را به عنوان یک مدیر اجرایی غیرانتفاعی به خوبی ثابت کرده‌اید، یا به تازگی شروع به شناسایی و تأثیرگذاری در حوزه‌ منتخبتان از طریق سازمان خیریه‌تان کرده باشید، یا همچنان مشغول شناساندن سازمان خیریه‌تان به دنیا باشید، حتما این یک پادکست راگوش دهید.

داستان‌ها و نکات مهم از موفقیت سازمان‌های غیرانتفاعی در جمع آوری سرمایه، توسعه هیئت مدیره و انجام کارهای خوب و بشر دوستانه از جمله مباحث این مجموعه پادکست است. هر قسمت از این پادکست شامل یک مصاحبه‌ مفید و بهینه با یک مدیر اجرایی در سازمانی غیرانتفاعی است و در آن درباره تاکتیک‌هایی که آنها برای جمع آوری سرمایه و تأثیرگذاری آن، استفاده می‌کنند گفت و گو میکنند.

این پادکست به میزبانی جولی لاکوتور مشاور غیرانتفاعی و بنیانگذار موسسه «بهترین راه‌ها» Good Ways  و ترنت استمپ موسس سازمان «راهنمای خیرین» Charity Navigator و مدیر عامل بنیاد «آیزنر» Eisner اجرا شده است.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

وقتی یک رویداد جمع آوری کمک مالی  را لغو می کنید چه کاری باید انجام دهید.

در این قسمت از پادکست، ترنت استمپ و جولی لاکوچر با میشل گیلمور از بنیاد سیستیک فیبروزیس و دارن دیس (یک برگزار کننده حرفه‌ای مزایده) مصاحبه می‌کند و در مورد توصیه‌هایشان به سازمان‌هایی که با لغو یک رویداد جمع‌آوری کمک مالی مواجه شده‌اند، به گفت و گو می‌نشیند. این قسمت همچنین رویدادهای آنلاین، همگام و همسو ساختن اهداکنندگان با موقعیت شما و روش صحیح ارسال پیام در یک چنین مواقعی به مهمانان رویداد را هم پوشش می‌دهد.

۱۶. پادکست "ما در تولید محتوا عالی هستیم" - پادکستی برای موسسات خیریه

تعداد قسمت‌ها: 96

مجری برنامه: جاناتان مک کوی، CFRE و بکی اندیکات

موضوع:

در این پادکست به ما گفته می‌شود که، بینش عالی داشته باشید، عمیقاً به انسانیت اهمیت دهید، جمع آوری کمک مالی را درک کنید، چالش‌‌های بخش غیرانتفاعی را بشناسید و امید و نویدهای فوق العاده به همراه مهمانان باورنکردنی، برای خیریه‌تان به ارمغان بیاورید.

با شنیدن این پادکست با میزبانان برنامه جاناتان مک کوی، CFRE و بکی اندیکات همراه باشید، زیرا آنها همراه با شما از برخی از بهترین‌های صنعت مدیریت سازمان‌های غیرانتفاعی به گفت و گو نشسته‌اند. آنها در این برنامه با به اشتراک گذاری خلاقانه ترین ایده‌ها، الهامات و داستان‌های ایجاد تغییر در سازمان‌ها، شما را راهنمایی می‌کنند.

در گوشه‌ای دنج بنشینید، قهوه بخورید و برای الهام گرفتن از پادکست ما آماده شوید.
ما به نشر خوبی در جهان هستی معتقدیم آیا شما هم در این امر ما را همراهی می‌کنید؟

بهترین قسمت مجموعه پادکست

قسمت 94 پادکست با موضوع آن زمان و اکنون( ارائه روند همه‌گیر در میان زنان) با حضور کیرستن مارک

با کیرستن مارک آشنا شوید. او به عنوان بنیان‌گذار و ناشر نشریه زنان نیکوکار از طریق انجام فعالیت‌های  اجتماعی بالینی‌، نیرویی موثر و بسیار دلسوز در امور سازمان‌های غیرانتفاعی است. اشتیاق و دانش او در مورد عدالت و برابری بسیار زیاد و تحسین برانگیز است.

او عاشق به اشتراک گذاشتن داستان‌هایی در مورد زنان خیر و نیکوکار و همچنین متحدان آنها که در حال پیشبرد تغییرات اجتماعی در جهان هستند، می‌باشد. ما با برترین بانوان خیر در سال  2021 صحبت می‌کنیم و روند حضور آنها را با هم بررسی می‌کنیم، و علاوه بر این‌ها در مورد تلاقی  دو امر مهم بشردوستی و برابری جنسیتی با آنها به گفت و گو می‌نشینیم.

۱۷. پادکست جمع آوری کمک‌های مالی  «هی دی» HayDay

تعداد قسمت‌ها: 55

مجری برنامه: آماندا دی و کیمبرلی هیز 

موضوع:

دریافت اطلاعات می‌تواند کاری خسته کننده و حوصله بر باشد، اما کیمبرلی و آماندا در این پادکست، آن را با شوخ طبعی ارائه می دهند. این پادکست می‌تواند برای هر کسی که می‌خواهد درباره جمع آوری کمک‌های غیرانتفاعی بیشتر بیاموزد، برنامه‌ای آموزنده و مفید باشد.
رویداد جمع آوری کمک‌های مالی «هی دی» HayDay یک رویداد فوق برنامه و فوق العاده در خصوص توسعه فضای حرفه‌ای برای متخصصان جمع آورندگان کمک هزینه‌های مالی و  نویسندگان و برنامه ریزان رویدادهای کمک هزینه به سازمان‌های غیرانتفاعی است.

این پادکست ایده‌های جدید و جالب‌تر، بهترین شیوه‌های اجرا و همچنین زمینه‌ را برای برخی از تجربیات در دنیای واقعی ارائه می‌کند.

کیمبرلی و آماندا به خوبی  با استفاده از حس شوخ طبعی برنامه را اجرا می‌کنند و در عین حال اطلاعاتی در مورد دنیای جمع آوری کمک‌های مالی در خصوص پیش برد برنامه‌های آموزش عالی به ما ارائه می‌دهند. 

در این پادکست ایده‌های جمع آوری کمک‌های مالی به بهترین نحو ارائه می‌شود.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

افزایش تعداد خیرین و اهداکنندگان سرمایه، وفادار به سازمان شما

در میان تمام قسمت‌های شگفت‌انگیز این مجموعه، این پادکست یکی از بهترین قسمت‌ها است، در این پادکست پاملا گرو در مورد اهدای سرمایه به صورت انفرادی مصاحبه می‌کند.
سازمان‌های غیرانتفاعی باید مجموعه‌ای از منابع مالی متنوع، داشته باشند، و باور کنید یا نه، کمک‌های بلاعوض نهادهای مختلف بزرگ‌ترین بخش این مجموعه نیستند بلکه بزرگترین منبع کمک‌های خیریه برای سازمان‌های غیرانتفاعی از سوی افراد خیر تامین می شود.

گوش کنید تا بیاموزید که چگونه می‌توانید خیرین ثابتی را برای سازمان خود داشته باشید.

۱۸. پادکست موسسات خیریه موفق

تعداد قسمت‌ها: 180

مجری برنامه: "دولف گلدنبرگ"

موضوع:

این پادکست گنجینه‌ای از اطلاعات فوق العاده ارزشمند است. دولف گلدنبرگ فردی بسیار آگاه در زمینه فعالیت‌های خیرخواهانه است و با دقت و ذکاوت، مهمانان باورنکردنی را برای برنامه‌اش انتخاب می‌کند.هر قسمت از این پادکست بسیار ارزشمند است و به یاد داشته باشید، هرگز این برنامه را نباید از دست بدهید. کاوش در یک چنین طیف وسیعی از موضوعات که همگی آنها برای امور غیر انتفاعی ضروری است، برای شما چنانچه در بخش‌های مربوط به موسسات خیریه فعالیت می‌کنید و حتی اگر در این زمینه هیچگونه فعالیتی ندارید خالی از لطف نیست.

پادکست موسسات خیریه موفق ایده‌های تازه و گفت و گوهای ویژه با مغزهای متفکر امور رهبری سازمان‌های غیرانتفاعی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

راه حل‌های ساده برای مشکلات پیچیده با "راب بیسگلی"

این قسمت یکی از بهترین اپیزودها در این مجموعه است. راب بیسگلی که رهبر گروه تفکر نوین، مدیر اجرایی سازمان «تلاش برای سلامت کودکان» Action for Healthy Kids است در این برنامه ثابت می‌کند که مشکلات بزرگ به راه حل‌های بزرگ نیاز ندارند.
به دو گام ساده مدیریتی او برای رسیدگی و حل مشکلات بزرگ، از جمله گرسنگی بچه‌ها تا رونق بخشیدن به تمامی امور سازمان خیریه‌اش در طول دوران بحران کرونا گوش دهید.

۱۹. پادکست جمع آوری کمک‌های مالی تاثیرگذار

تعداد قسمت‌‌ها: 71

مجری برنامه: نوح بارنت

موضوع:

پادکست جمع‌آوری کمک‌های مالی برنامه‌ای است که در آن با رهبران سازمان‌های غیرانتفاعی و کارشناسان جمع‌آوری سرمایه صحبت می‌کنیم تا نشان دهیم که چگونه سازمان‌های غیرانتفاعی برتر امروزی، تجربیات خیریه‌ کننده و قابل ‌توجهی در این امر به دست می‌آورند.

این پادکست یک منبع فوق العاده با محوریت افراد متفکر با اطلاعات مفید در این حوزه، برای مدیران اجرایی و همچنین جمع آورندگان کمک‌های مالی است.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

جی بی استارک در مورد تاب آوری و رشد در پروژه اجرای برنامه «ترور» Trevor سخن می‌گوید.

جی بی استارک در این برنامه به پادکست جمع آوری کمک‌های مالی می‌پیوندد تا در مورد هدایت تیم خود و انعطاف پذیری سازمانش  و رشد آن در طول بحران کووید-19 و مسائل فراتر از آن صحبت کند. استارک مدیر بخش خصوصی در پروژه ترور است و افتخار این را دارد که با خانواده خیرین این پروژه که از عملیات و رشد سازمان حمایت می‌کنند همکاری کند.

استارک سال‌ها تجربه کار در حوزه جمع آوری کمک‌های مالی و رهبری سازمان‌های مردم نهاد، توانمندسازی اقتصادی، آموزش و حمایت از جوانان LGBTQ« دگرباشان» را در کارنامه خود دارد.

۲۰. پادکست استعداد جذب کمک‌های مالی

تعداد قسمت‌ها: 234

مجری برنامه: جیسون لوئیس

موضوع:

موضوعات و مهمانانی که جیسون به این برنامه ارائه می‌کند بسیار جذاب و فوق‌العاده هستند، که باعث می‌شود این پادکست برای هر کسی در صنعت جمع‌آوری کمک‌های مالی برای سازمان‌های خیریه است شنیدینی باشد.
این پادکست بینش‌ و تفکرات بسیار توسعه ‌یافته‌ای در مورد جمع‌آوری سرمایه به ما ارائه می‌دهد. که آن را از جهتی برای جمع‌آوری‌کنندگان سرمایه و کمک‌های مالی، مصاحبه کنندگان با بزرگترین افراد این صنعت و پاسخ به سؤالات سخت آنها که تا به حال بدون پاسخ مانده اند بسیار ارزشمند می‌کند.
این پادکست  به مخاطب آنچه را که باید بشنوند، را پاسخ می‌دهد.

با پادکست استعدادهای جمع آوری کمک‌های مالی همراه شوید تا به مسائل و مشکلات خیریه‌ها و نحوه جذب سرمایه عالی اشراف داشته باشید، حالا یا به عنوان یک جمع آوری کننده کمک مالی، یا حتی برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه جمع آوری کمک‌های مالی می‌توانید به دانشتان بیافزایید.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

در قسمت 142 این پادکست، جیسون چگونگی رویدادهای جمع آوری سرمایه که به صورت مجازی برگزار شده‌اند و موفق  عمل کرده‌اند را بررسی می‌کند.

از آنجایی که بحران بیماری کووید-19 سازمان‌ها را مجبور به لغو رویدادهای بهاری خود کرده است، بسیاری از آنها رویکرد مجازی را در پیش گرفته‌اند. ما در این قسمت از برنامه می‌شنویم که چگونه مارتا رابینسون و تیمش در ارکستر سمفونیک جوانان بوستون برنامه رویداد خود را در عرض سه روز تغییر دادند و خیرینی که قصد شرکت در آن برنامه را نداشتند را دوباره تشویق به مشارکت کرده‌اند و حتی پول بیشتری از آنچه در ابتدا پیش‌بینی شده بود به دست آوردند.

۲۱. پادکست مربی سازمان‌های مردم نهاد؛ تد هارت

تعداد قسمت‌ها: 230

مجری برنامه: تد هارت

موضوع:

اجازه دهید تد هارت و کارشناسان و مهمانان برنامه‌اش به شما کمک کنند تا در دنیای فعالیت‌های خیریه موفق شوید. آنها انواع راهنمایی‌ها و استراتژی‌ها را برای کمک به سازمان شما جهت رسیدن به سطوح بالاتر به اشتراک می‌گذارند.

تد هارت یکی از برجسته ترین رهبران متفکر در حوزه فعالیت‌های خیریه است.

کتاب‌های او مطالبی در حوزه جمع‌آوری موفق کمک‌های نقدی آنلاین، استفاده از رسانه‌های اجتماعی و چگونگی رشد سازمان غیرانتفاعی‌تان را شامل می‌شود. مهمانان او در برنامه رهبرانی در حوزه کاری وی هستند، که نکات و اسرار تجاری را برای مدیریت سمن ها، استراتژی رشد و موفقیت در جذب سرمایه و کمک‌های مالی به اشتراک می‌گذارند.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

مربی سازمان مردم نهاد: داستان سرایی‌ها محوری برای جذب کمک‌های‌ مالی همراه با "لین مالزون لرارد"

"تد هارت" و مهمانانش به شما کمک می‌کنند تا در این رکود اقتصادی در بخش خیریه به سطوح بالاتری از کارایی و موفقیت در جمع آوری کمک‌های مالی دست یابید.

لین مالزون ایراردی ، بیش از سی سال در زمینه برنامه ریزی در دریافت هدایا و مشاوره فروش املاک بوده است. او یکی از برترین رهبران  جامعه در امور برنامه ریزی فعالیت‌های خیریه است.

بررسی تاثیر جامعه بر رشد و توسعه امور خیر

۲۲. پادکست پاسخ سازمان‌های مردم نهاد

تعداد قسمت‌ها: 36

مجری برنامه: جرمی ریس

موضوع:

این یک پادکست عالی برای ارائه اطلاعات و ایده‌هایی برای کمپین جمع‌آوری سرمایه‌ و کمک‌های نقدی است. میزبان برنامه جرمی ریس تجربه زیادی دارد، که باعث می‌شود این پادکست برای همه شما شنیدنی باشد.
پادکست پاسخ به امور سازمان‌های مردم نهاد به شما کمک می‌کند تا پول بیشتری را برای کمک به افراد بیشتر جمع آوری کنید.
هر هفته میزبان برنامه جرمی ریس به سوالات بازاریابی خیریه و جمع آوری کمک‌های مالی شما پاسخ می‌دهد تا بتوانید به طور عاقلانه دلارهای گرانبهای خیرین را سرمایه گذاری کنید.

این پادکست از جذب اهداکنندگان جدید گرفته تا تقویت روابط بلندمدت با خیرین، مهم‌ترین سؤالات شما را پاسخگو خواهد بود.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

قسمت 13 این برنامه با عنوان (چگونه خیرین را به عنوان قهرمانان سازمان معرفی کنیم؟) جز برترین قسمت‌های این پادکست است.

در این قسمت، جرمی به سوالی درباره نحوه قرار دادن اهدا کننده به عنوان قهرمان در برقراری ارتباط با خیریه و سازمان مردم نهاد خود پاسخ می‌دهد. جرمی با بیان مثال‌هایی به شما یاد می‌دهد که چگونه یک نسخه فعال از طرحتان بنویسید که از دیدگاه اهداکنندگان و خیرین جذاب باشد.

۲۳. پادکست داستان‌های جمع آوری کمک‌های مالی با زنان کارآفرین

تعداد قسمت‌ها: 40

مجری برنامه: جولیا الیوت براون

موضوع:

در این پادکست همیشه بانوان بنیانگذار و باورنکردنی از میان برترین شرکت‌ها حضور دارند. آنها نظراتشان را در زمینه  اینکه بنیانگذاری یک خیریه به چه نحو و چگونه است را به اشتراک می‌گذارند و بیان می‌کنند که چگونه آنها برای جذب سرمایه و کمک‌های مالی از سازمان فرشتگان استفاده کرده و از طریق کانال‌های سرمایه گذاری جمعی و غیره برای رسیدن به اهدافشان اقدام کرده‌اند.

جولیا الیوت براون، مدیر عامل و بنیانگذار سازمان Enter The Arena، کارآفرین و کارشناس جمع‌آوری سرمایه، راهکاری واقعی را در مورد فرآیند سرمایه‌گذاری و چگونگی تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق را در این پادکست توضیح می‌دهد.

سازمان او برای حمایت از بانوان بنیانگذار خیریه‌ها بنا شده است که تخصص سرمایه گذاری و مربیگری کسب و کار را ارائه می‌دهند. ورود به عرصه بانوان بنیانگذار این امکان را می‌دهد تا از طریق ‌افزایش و سرمایه‌گذاری، و رشد تصاعدی در کسب‌وکار خود به اوج برسند.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

زمان همه چیز است سخنی دوستانه با پیپ ویلسون

پیپ ویلسون یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت «روابط دوستانه» Amicable است که در حوزه امور حقوقی طلاق آسان فعالیت دارد. سازمان Enter the Arena با پیپ در مورد چگونگی جمع آوری یک میلیون پوند برای سازمان «روابط دوستانه» گفت و گو می کند.

۲۴. پادکست برترین سازمان‌های مردم نهاد

تعداد قسمت‌ها: 20

مجری برنامه: دکتر راب هارتر

موضوع:

میزبان برنامه موضوعات مرتبط بسیاری را که سازمان‌های غیر انتفاعی‌ باید بدانند تا به کمک آنها از فراز و نشیب‌های سخت مدیریتی سازمانشان گذر کنند را پوشش می‌دهد.
این موضوع باعث می‌شود این پادکست، برنامه‌ای عالی برای کسانی باشد که در یک خیریه فعالیت می‌کنند. سری پادکست‌های برتر در زمینه امور خیریه در مورد همه چیزهایی هستند که بازاریابی نیکوکاری، رسانه‌های اجتماعی و جمع آوری کمک‌های مالی را شامل می‌شوند.

این پادکست برای هر کسی که با سازمان‌های مردم نهاد در ارتباط است، شنیدنی و قابل تامل می‌باشد.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

جمع آوری کمک مالی در طول یک بحران (یا هر زمان دیگری)

در این قسمت، کلر یادداشت‌های خود را در مورد اتفاقات خوب و بد در زمان یک بحران خاص به اشتراک می گذارد. ممکن است این اطلاعات شما را کاملا شگفت زده کنند.

شما با این پادکست می‌آموزید که از امروز چه کارهایی را می‌توانید شروع کنید تا به بهبود نتایج سازمان خود کمک کنید.

۲۵. پادکست اشکالی نداره بپرسید

تعداد قسمت‌ها: 17

مجری برنامه: کتی مان و همکاران

موضوع:

کتی و ویراستار نابغه‌اش، به موضوعاتی در این پادکست می‌پردازند که برای پیشرفت در کارتان باید آن را بشنوید. این پادکست جهت بازی شما را کاملا به سوی ترقی تغییر می‌دهد. این برنامه با طنازی و شور و هیجان زیاد برای شما تولید شده است. چه یک جمع‌آورنده کمک مالی حرفه‌ای باشید، چه داوطلب عضویت در هیئت مدیره یک سازمان مردم نهاد یا حتی می‌خواهید اولین فعالیت کمک‌های خیریه خود را آغاز کنید، این پادکست مطمئنا برای شما ساخته شده است.

پادکست اشکالی نداره بپرسید! دنیای بشردوستی را از طریق دریچه انتقادی بررسی می‌کند. اگرچه این موضوع ممکن است خشک و جدی به نظر برسد، اما کتی و همکارانش در طول مسیر تهیه این پادکست سعی کردند بسیار سرگرم کننده آن را اجرا کنند.

بهترین قسمت مجموعه پادکست

اگر سرمایه‌ای که اهدا می‌کنیم را نا به جا هزینه کنند چه کنیم؟

به کتی و لورا منینگ، مدیر اجرایی بنیاد لایل اس هالمن بپیوندید تا در مورد تغییرات بنیادین در بودجه‌های مالی که مبتنی بر برنامه‌های پشتیبانی عموم مردم بنیان گذاشته شده‌اند، اطلاعات مفیدی به دست آورید.

برای شنیدن رویکردها و دانستن اندیشه‌های بشردوستانه که مبتنی بر ارزش‌های اخلاقی آنهاست، با آنها در این پادکست همراه شوید.

وقتی صحبت از یادگیری از طریق بهترین شیوه‌های آموزشی و الهام گرفتن از آنها می‌شود، پادکست‌ها روشی عالی برای «هموار کردن راه و جمع آوری کمک‌های مالی برای خیریه‌ها» هستند.

منبع: وبسایت charityauctionstoday