شاید روزی تصور آن‌که پادکستی به شکل جدی در حوزه نیکوکاری و خیریه محتوا تولید کند، غیرممکن به نظر می‌رسید؛ اما پادکست نیک آوا این رویا را تبدیل به واقعیت کرده است. در واقع نیک آوا اولین پادکستی است که در ارتباط با موضوعات بسیار مهمی همچون نیکوکاری و امور خیریه، محتوا تولید می‌کند. اما نیک آوا کیست؟ هدف آن از تولید پادکست چیست؟ در ادامه همراه ما باشید تا با پادکست نیک آوا بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با استودیو نیکسو

پیش از هر چیزی لازم است تا با استودیو نیک‌سو آشنا شوید. نیک‌سو استودیویی اختصاصی برای تولید محصولات هنری و رسانه‌ای در ارتباط با موضوعات خیریه و نیکوکاری است. این مجموعه تلاش می‌کند تا از طریق تولیداتی همچون انیمیشن، تیزر، موشن گرافیک، پادکست و... مخاطبین را با موضوعات مهم حوزه نیکوکاری بهتر و به شکلی ساده‌تر آشنا کند. در واقع باید گفت که پادکست نیک آوا یکی از مهم‌ترین تولیدات این استودیوی بزرگ است.

به دنبال این هستید که با استودیو نیک‌سو بیشتر آشنا شوید؟ کافی است بر روی اینجا کلیک کنید تا آثار تولید شده توسط این مجموعه را مشاهده کنید.

هدف نیک آوا چیست؟

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم، نیک آوا پادکستی است که قصد دارد تا با تولید محتوای صوتی، به شکل حرفه‌ای‌تر به موضوعات مرتبط با خیریه بپردازد. ممکن است تمامی مخاطبین و اقشار جامعه، فرصت و حوصله مطالعه محتوای متنی را نداشته باشند، به همین جهت تولید محتوای صوتی و پادکست بهترین راه برای فرهنگ سازی است. تیم نیک آوا امیدوار است تا تولیدات این مجموعه مورد پسند و حمایت مردم و افراد علاقمند به موضوعات مهرورزی و نیکوکاری واقع شود تا نگاه انسان‌دوستانه به شکل گسترده‌تر در جامعه دیده شود.

ما بر روی تولید محتوا بسیار حساس هستیم!

ما در مجموعه نیک آوا بر روی کیفیت محتواهای صوتی تولید شده بسیار حساس هستیم. به همین جهت بعد از انتخاب موضوع و عنوان مرتبط با هر اپیزود، تلاش می‌کنیم تا از نقطه نظرات مختلف به بررسی موضوعات نیکوکاری بپردازیم. در واقع گویندگان پادکست نیک آوا تلاش می‌کنند تا جهان پیرامون را با عینک مهرورزی هرچه بیشتر به همنوع به مخاطبین خود نشان دهند؛ این در واقع دیدی است که شاید کمتر کسی از دنیای پیرامون خود داشته باشد.

شاید جالب باشد بدانید که برای ساخت هر اپیزود، از کتب و مقاله‌های زیادی استقاده می‌کنیم و تلاش می‌کنیم برای موضوع هر اپیزود از پادکست با افراد متخصص، نخبه و استادان بسیار بزرگ در این حوزه گفت‌وگو کنیم. 

چه کسانی مهمان پادکست نیک آوا بوده‌اند؟

همانطور که اشاره کردیم نیک آوا برای بهتر و پرمحتواتر شدن هر اپیزود روی انتخاب میهمانان پادکست، حساس است و به سراغ اشخاصی می‌رود که با موضوعات ارتباط بسیار نزدیکی دارند.
در پادکست نیک آوا تا به امروز افراد صاحب نام و بزرگی شرکت داشته‌اند، از میان آن‌ها می‌توانیم به آقایان و خانم‌ها محمد مقدسی، امید اخوی، منصوره اتحادیه، بهروز غریب‌پور، رضا محمودی، دبیری نژاد، مهرنوش کاوه و... اشاره کنیم. برای دسترسی به لیست کامل‌تری از مهمانان پادکست نیک آوا می‌توانید اینجا کلیک کنید.

همکاری با این اساتید بزرگ سبب شده  تا هر اپیزود در بالاترین کیفیت خود عرضه شود، اما خوشحال می‌شویم تا با گوش کردن به پادکست نیک آوا، نظرات خود را در مورد محتوای تولید شده با ما به اشتراک بگذارید.

پادکست خیریه؛ راهی برای افزایش آگاهی اجتماعی

مجله نیک آوا

ما در مجموعه نیک آوا تلاش می‌کنیم تا در فاصله میان اپیزودهای پادکست، با تولید داستان‌های صوتی کوتاه به موضوعات بسیار مهم حوزه نیکوکاری و خیریه بپردازیم. همچنین روزانه محتواهای بسیار مفید متنی را در "مجله نیک آوا" منتشر می‌کنیم.
در مجله نیک آوا به محتواهای مختلفی از جمله موضوعات نیکوکاری و آموزش‌های مرتبط با پادکست می‌پردازیم. بنابراین می‌توان گفت که با مطالعه محتواهای منتشر شده در بخش مجله می‌توانید اطلاعات بسیار مفیدی درمورد نیکوکاری و تولید پادکست کسب کنید.

چگونه می‌توان پادکست نیک آوا را گوش کرد؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌هایی همچون کست باکس، گوگل پادکست، شنوتو و ناملیک به اپیزودهای پادکست نیک آوا دسترسی داشته باشید.

جهانی زیباتر با نیک آوا

هدف از تولید محتوا و پادکست در مجموعه نیک آوا، افزایش دانش و اطلاع‌رسانی هرچه بهتر در ارتباط با نیکوکاری و موضوعات مرتبط با مهرورزی است.
ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با تولیدات خود در جهت آگاهی جامعه، گام‌های بزرگتری برداریم؛ اما شما به عنوان مخاطب می‌توانید با ارسال نظرات خود در ارتباط با محتواهای تولید شده توسط مجموعه نیک آوا، ما را در تولید هرچه بهتر و باکیفیت‌تر، حمایت کنید. منتظر شما هستیم.

جهانی زیباتر برای زندگی همه افراد خواهیم ساخت.