مجله پادکست، نشریه‌ی پادکست است که بر روی جذب خوانندگان "فراتر از میکروفون"، بر زندگی پادکسترهای پیشرو امروزی و بر پشت‌صحنه‌های نمایشی که مخاطبان به آن علاقه دارند، تمرکز دارد.

درود بر همه دوستان علاقمند به پادکست‌ علی‌الخصوص پادکست‌های حوزه خیریه و نیکوکاری!
در این مقاله از مجله پادکست نیک آوا، قصد داریم مجلات پادکست خارجی مشابه نیک‌آوا را به شما معرفی کنیم. این مجلات جذاب، الهام‌بخش برای افرادی هستند که به دنبال شنیدن داستان‌ها و مصاحبه‌های تاثیرگذار اجتماعی، زیست‌محیطی، سلامتی و آموزش هستند.

بهترین مجلات پادکست خارجی

برخی از برترین مجلات پادکست خیریه خارجی عبارتند از:

1. روزگار خیریه (Charity Chronicles

در این مجله پادکست، مصاحبه‌ها و داستان‌های متنوعی از خیراندیشان و کارآفرینان اجتماعی قرار گرفته که با تلاش‌های خود، وضعیت جامعه را بهبود می‌بخشند. این مجله به معرفی پروژه‌های خیریه مختلف نیز می‌پردازد.

2. بهترین زندگی (Better Living

این مجله به آموزش‌ها و مشاوره‌هایی در زمینه‌های بهبود کیفیت زندگی، سلامت روان و فیزیک افراد، حفاظت از محیط‌زیست و مسائل اجتماعی می‌پردازد.

برای مطالعه:

هرآنچه باید درباره ساخت وب‌سایت‌ پادکست بدانید.!

3. همدلی و انسان‌دوستی (Compassion & Humanity)

در این مجله، داستان‌ افراد نیکوکار که به حمایت از بیماران، کودکان یتیم و مهاجران می‌پردازند، منتشر می‌شود و و مصاحبه‌ با آنها در مجله پادکست قرار داده می‌شود. این مجله تلاش دارد تا نقش مهم خیراندیشان در رفتارهای انسانی_اجتماعی را بیان کند.

4. زمین سبز (Green Earth)

این مجله به مسائل محیط‌زیستی و معرفی پروژه‌هایی که به حفظ و حمایت از طبیعت می‌پردازند، اختصاص دارد. با شنیدن داستان‌ افراد موفق در زمینه حفاظت از محیط‌زیست در این مجله، ما نیز می‌توانیم به دنبال راه‌هایی برای حمایت از محیط‌زیست باشیم.

معرفی برترین مجله پادکستهای خیریه در جهان

سایر مجلات پادکست خیریه

1. مجله پادکست Philanthropy Today 

2. مجله پادکست Impact Matters 

3. مجله پادکست Changemakers Unite 

4. مجله پادکست Empowerment Voices 

5. مجله پادکست Social Good Stories 

6. مجله پادکست Sustainable Solutions 

7. مجله پادکست Global Kindness Network 

8. مجله پادکست Inclusive Communities 

9. مجله پادکست Health for All 

10. مجله پادکست Education Empowers

در پایان باید گفت...

همه این مجلات پادکست، گستره‌ای از موضوعات را شامل می‌شوند، از جمله نیکوکاری، تأثیرات اجتماعی کارنیک، توانمندسازی افراد، حفظ پایداری محیط‌زیست، سلامتی، آموزش و... .
هر یک از وبسایت‌ها، مجموعه‌ای از پادکست‌ها و داستان‌های الهام‌بخش را ارائه می‌دهد که می‌توانند شما را ترغیب به ایجاد تغییری مثبت در جهان کنند. از بررسی این منابع لذت ببرید.!

نیک‌آوا امیدوار است با انتشار مطالب و اپیزودهای تولید شده در این مجموعه، انگیزه افراد برای پرداختن به امور خیریه و نیکوکاری را برانگیزاند. 

برای شنیدن پادکست‌های نیک آوا، کافیست روی لینک nikavapodcast.com/episodes کلیک کنید.