هنگام میزبانی یک پادکست معمولاً فشار زیادی برای تولید مداوم محتوای جدید و جذاب متناسب با سلیقه مخاطبان احساس می‌شود. یکی از بهترین راه‌های تولید این محتوا، دعوت منظم از میهمانان برای حضور در پادکست است. مخاطبان برای حضور میهمانان متنوع در برنامه ارزش قائل هستند و این به حفظ طراوت و تازگی پادکست، کمک خواهد کرد.

معرفی چهار وب‌سایت‌ برای پیدا کردن میهمانان پادکست

برای حفظ روند مستمر حضور میهمانان ارزشمند در برنامه لازم است که ابتدا آن میهمانان را پیدا کنید. خوشبختانه وب‌سایت‌های فوق‌العاده‌ای برای یافتن میهمانان پادکست وجود دارد که تعدادی از محبوب‌ترین‌ آنها را در ادامه این مقاله از وبلاگ نیک آوا، معرفی می‌کنیم.

1. PodcastGuests.com

«PodcastGuests.com» یک وب‌سایت مبتنی بر عضویت است که ارتباط بین میزبانان پادکست با کارشناسان، نویسندگان و سایر پادکسترها برای میهمان شدن در پادکست آنها را برقرار می‌کند.
پس از عضویت در این وب‌سایت می‌توانید با پر کردن یک فرم کوتاه به شبکه گسترده PodcastGuests (که در حال حاضر دارای بیش از 30 هزار عضو است) دسترسی پیدا کنید.
براساس اطلاعات این فرم، سایر پادکسترها و کارشناسان می‌توانند متقاضی حضور در برنامه‌تان شوند و فهرستی از میهمانان علاقه‌مند به حضور در پادکست خود را دریافت خواهید کرد.

اگر علاقه‌مند به یافتن میهمانان پادکست هستید، می‌توانید به طور رایگان در این وب‌سایت عضو شده و اطلاعات مربوط به نوع میهمانانی که در جستجوی آنها هستید را به اشتراک بگذارید. 

2. PodMatch

«PodMatch» یک سرویس رزرو پادکست است که به طور خودکار میزبانان و میهمانان ایده‌آل را به هم پیوند می‌دهد تا مصاحبه‌های پادکست با کیفیت بالا ضبط شود.
این سرویس در پانزدهم ژوئن سال 2020 راه‌اندازی شد و از آن زمان تاکنون بیش از 23 هزار عضو جذب کرده و در عین حال به اعضا کمک کرده تا بیش از 19 هزار مصاحبه تولید کنند.

3. Perfect Podcast Guest

اگر پیدا کردن میهمانان پادکست برای‌تان سخت به نظر می‌رسد و نمی‌خواهید ساعت‌ها در اینترنت جستجو کنید، می‌توانید سری به وب‌سایت «Perfect Podcast Guest» بزنید.
این راهنمای آنلاین قابل جستجو، فهرست‌های دقیقی از مشخصات میهمانان را دربردارد. این دایرکتوری شامل همه چیزهایی است که برای یک میهمان واجدشرایط نیاز دارید. در این وب‌سایت جستجو براساس کلمه کلیدی، محل اقامت و موارد دیگر صورت می‌گیرد.

می‌توانید به راحتی با یک جستجوی ساده در فهرست راهنمای وب‌سایت، به متخصصان، نویسندگان، رهبران فکری، مدیران اجرایی و کارآفرینان درجه یک دسترسی پیدا کنید.

4. MatchMaker

«MatchMaker» یک سرویس همتایابی برای پادکست‌ها و میهمانان احتمالی آنهاست که مشابه با برنامه دوست‌یابی تیندر (Tinder) اما برای پادکسترها به بازار عرضه شده است.
به عنوان پادکستر می‌توانید پروفایلی برای خود یا پادکست‌تان ایجاد کرده و به جامعه‌ای شامل بیش از 25 هزار عضو بپیوندید. امکان جستجو، ارتباط‌گیری، رزرو میهمانان پادکست و دیده شدن توسط کارشناسان صنعتی در این وب‌سایت وجود دارد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه انتخاب میهمانان پادکست، اینجا کلیک کنید.

منبع: وبسایت wavve.co