(زمان مطالعه: 4 دقیقه)

حتما پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایتان درباره دورانی که خانواده در اطراف رادیو جمع می‌شدند و به داستان‌ها گوش می‌دادند، صحبت کرده‌اند.
در حال حاضر ما تقریباً همین کار را با گوش دادن به پادکست‌های جمع‌آوری سرمایه، اما در حریم خصوصی خود، در ماشین‌هایمان، در باشگاه ورزشی یا هنگام پیاده‌روی، انجام می‌دهیم. امروزه پادکست‌ها در میان ما جا افتاده‌اند و برای هر موضوع و علاقه‌مندی‌های ما حتما یک یا چند پادکست وجود دارد.

آمارها می‌گویند به طور میانگین یک سوم از آمریکایی‌ها به یک پادکست‌ها در هفته، گوش می‌دهند و تعجبی ندارد که 66 درصد از پادکست‌های جهان، به عبارت دیگر 1،896،056 پادکست در سال 2023 در ایالات متحده تولید شده باشد.

چرا پادکست‌ها اینقدر محبوب هستند؟ 

ما داستان‌ها را دوست داریم و معمولاً اطلاعات را وقتی به شکل داستان می‌شنویم، بهتر به یاد می‌آوریم. داستان‌سرایی دعوت به ارتباط و گفتگو می‌کند. بر خلاف رسانه‌های سنتی که نیازمند منابع و زیرساخت‌های قابل توجهی هستند، اما ساخت پادکست‌ ساده است و به هر فردی این امکان را می‌دهند تا با یک میکروفون و داشتن اینترنت برنامه خود را بسازد.
همین موضوع باعث شده که تعداد زیادی از افراد به صورت مستقل محتوای منحصر به فرد خود را تولید کنند که ممکن است در کانال‌های رسانه‌های سنتی جایگاهی پیدا نکرده باشند مثل هزاران پادکست جمع‌آوری کمک مالی که ساخته شده‌اند.

انتخاب میهمان خلاق و عالِم

پادکست‌ها دانش شنونده را در مورد موضوعاتی که از آن‌ها لذت می‌برند توسعه می‌دهند و به شنونده مهارت‌های داستان‌سرایی قوی می‌آموزد که در زمان جمع‌آوری سرمایه مفید است.!
گوش دادن و یادگیری ایده‌ها، مفاهیم و روش‌های جدید، هر کس را در کار خود کارآمدتر و یک میهمان خوب برای پادکست به وجود می آورد. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات مقاله " 4 وبسایت برای پیدا کردن میهمانان پادکست! " را مطالعه کنید.

پیدا کردن مجری محبوب و جذاب

می‌خواهید نسبت به همکارانتان برتری داشته باشید؟ گوش دادن به پادکست‌های مناسب برای یادگیری روندهای جدید بازار، ابزاری پنهان برای سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها است. آیا به یک همراه نیاز دارید؟  پس مجری مناسبی برای پادکست خود پیدا کنید.

پیدا کردن مجری برای پادکست و لذت بردن از آن، درست مثل پیدا کردن دوست و همبازی است. پادکست‌ها حفره‌های مختلفی را از نظر اجتماعی یا آموزشی پر می‌کنند.

میزبانی پادکست 

آیا می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه پادکست خود را میزبانی کنید؟ برای هر موضوع، پادکستی وجود دارد! در هر زمان و هر حوزه‌ای که می‌خواهید پادکست خود را توسعه دهید، موضوعات مورد علاقه پادکست خود را انتخاب، اما به خاطر داشته باشید که میزبانی پادکست نیز به همان اندازه انتخاب موضوع پادکست مهم است.

تبلیغات پادکست 

پادکست‌ یک راهنمایی نوین برای جدا شدن از خبرهای تاریک روز است تا از موضوعاتی که لبخند به لب‌تان می‌آورند لذت ببرید.
برخی از پادکست‌ها تبلیغات دارند و برخی ندارند. شنوندگان می‌توانند پادکست‌های مورد علاقه خود را با تبلیغات و حمایت‌های نیکوکارانه خریداری کنند تا زودتر به دستشان برسد. ‌
پس اگر دوست دارید کمک‌های مالی برای خیریه و سازمان خود جمع آوری کنید، از تبلیغات برای پادکست خود کمک بگیرید و دانلود پادکست را منوط به پرداختی در جهت فعالیت‌های نیکوکارانه نمایید.

برای مطالعه:

هر چیزی که درباره تولید پادکست باید بدانید!

بهترین خود را انجام دهید؛ بهترین خود باشید

آیا شما مدیر اجرایی جدید هستید، یک کارمند توسعه، یک حامی یا یکی از موقعیت‌های حیاتی ماموریتی دیگر در سازمان خود دارید، بهترین خود را انجام دادن و بهترین خود بودن اهداف حیاتی هستند. گوش دادن به پادکست‌های جمع‌آوری سرمایه یک راه ساده برای باقی‌ماندن در صدر روند‌های غیرانتفاعی است، مهارت‌های رهبری خود را تیز کنید و یاد بگیرید که چگونه یک جمع‌آوری سرمایه برجسته باشید!

جلو بروید، یک یا دو پادکست جمع‌آوری سرمایه امتحان کنید

کی می‌داند، شما ممکن است به چند پادکست جمع‌آوری سرمایه دست پیدا کنید که ما پیشنهاد داده‌ایم تا بفهمید که چگونه راه‌های عالی برای بهبود هر یک از مهارت‌های جمع‌آوری سرمایه‌ای شما، از رهبری تا توسعه مهارت‌های جمع‌آوری و جلب کمک‌های مالی، را ارائه می‌دهند.

این پادکست‌ها موضوعات گسترده‌ای مرتبط با جمع‌آوری سرمایه را پوشش می‌دهند، شامل استراتژی‌ها، بهترین روش‌ها، کشتی دهی به سرمایه‌گذاران، رهبری و موارد دیگر. هر پادکست دیدگاه‌ها و دیدگاه‌های منحصر به فردی از میزبانان تجربه‌کرده ارائه می‌دهد که متخصصان حوزه جمع‌آوری سرمایه و بیشتر هستند.

هر یک از پادکست‌های پیشنهادی ما در دسترس است در پادکست‌های اپل، یک اپلیکیشن رایگان که می‌توانید آن را از فروشگاه اپل OS یا فروشگاه پلی اندروید دانلود کنید، از هر اپلیکیشن پادکست، یا به سادگی روی دسکتاپ خود پخش کنید. یک چیز دیگر - پادکست "انتشار نمی‌یابد"، "منتشر می‌شود"، بنابراین وقتی می‌خوانید که یک پادکست روز سه‌شنبه منتشر می‌شود، می‌دانید چه معنی‌ای دارد!


پادکست‌های جمع‌آوری سرمایه‌ای - ما پیشنهاد می‌دهیم: تصویر میکروفون و هدفون پادکست با نمایش یک پادکست بر روی صفحه یک گوشی هوشمند

جمع‌آوری‌کننده سرمایه‌ی اتفاقی شبکه‌ی برای موارد خیریه مجری: کیمبرلی اودانل جمع‌آوری‌کننده سرمایه‌ی اتفاقی، یک پادکست اصلی جمع‌آوری سرمایه از شبکه برای موارد خیریه است که به سوالات رهبران کوچکتر موسسات غیرانتفاعی مانند شما پاسخ می‌دهد که اغلب "رئیس همه‌چیز" نامیده می‌شوند.

کیمبرلی به شما می‌گوید که بدون توجه به چه چیزی در پیش است، تنها نیستید. او شما را با انگیزه "بله، من می‌توانم" قدرت می‌دهد، آماده هر چیزی - از جمع‌آوری سرمایه‌ی بزرگ بعدی‌تان. پشت انگیزه‌اش تورک زیادی است!

چگونه می‌خواهید نرخ کمتر کمک‌های خود را افزایش دهید؟ بیشتر از کمک‌کنندگان خود را نگه دارید؟ اهداف جمع‌آوری سرمایه‌ی خود را با ماموریت هیأت مدیره‌ی خود تطبیق دهید؟ یاد بگیرید که چگونه در فیس‌بوک جمع‌آوری سرمایه کنید؟ یاد بگیرید که هیأت مدیره را در جمع‌آوری سرمایه‌ی خود شامل کنید؟ این مسائلی هستند که در ذهن جمع‌آورندگان سرمایه‌ی غیرانتفاعی نقش می‌بندند که در طول پادکست‌های جمع‌آوری سرمایه پاسخ داده می‌شوند.


سلام، جمع‌آوری‌کننده! مجری: مری هاکت

تصویر میکروفون و هدفون پادکست با نمایش یک پادکست بر روی صفحه یک گوشی هوشمند

هر جمعه‌ی یک قسمت جدید از پادکست با مجری تجربه‌کرده، مری هاکت، در دسترس است. او مشاوره‌های منحصر به فردی را برای موسسات غیرانتفاعی که به دنبال راهنمایی در جمع‌آوری سرمایه هستند، به اشتراک می‌گذارد و مخاطبانش را تشویق می‌کند که اقدام کنند. مری سرگرم‌کننده، پر انرژی و یک منبع دانش جمع‌آوری سرمایه غیرانتفاعی است.

با بیش از دو دهه تجربه در حوزه غیرانتفاعی، او از تخصص خود استفاده می‌کند تا به موسسات غیرانتفاعی کمک کند که به سطح بالاتری برسند. اما او فقط مشاوره نمی‌دهد و خداحافظ نمی‌گوید؛ او به شنوندگان تشویق می‌کند که این مشاوره‌ها را به عمل بیاورند تا تأثیر مثبتی در سازمان خود داشته باشند. هر هفته با انگیزه به شکلی دل‌نشین ارائه می‌شود و مری به سرعت یک صدای دوستانه می‌شود که از آموخته‌های او در انتظار آینده واقعاً استفاده می‌کنید و قدر می‌دانید.


پادکست فیلانتروپی

تصویر میکروفون و هدفون پادکست با نمایش یک پادکست بر روی صفحه یک گوشی هوشمند

مجری پادکست: شان مک‌کریدی

این پادکست محبوب در مورد دنیای فیلانتروپی و جمع‌آوری سرمایه از طریق مصاحبه‌های پربار با کارشناسان صنعت بررسی می‌کند. شان یک حرفه‌ای جمع‌آوری سرمایه است که تجربه‌ای در حوزه هدایای بزرگ و اهدای برنامه‌ریزی دارد. این پادکست موضوعات گسترده‌ای را شامل می‌شود از جمله روابط با اهداکنندگان، تحقیقات پیش‌نظر، برنامه‌ریزی کمپین، روانشناسی اهداکننده و موارد دیگر. شان در گفتگوهایش احساسات خود را درباره فیلانتروپی به اشتراک می‌گذارد و به تحلیل دلایل پشت دادن و به اشتراک گذاری استراتژی‌های عملی برای جمع‌آوری سرمایه موفق می‌پردازد.


پادکست غیرانتفاعی‌ها هم گیج می‌شوند

تصویر میکروفون و هدفون پادکست با نمایش یک پادکست بر روی صفحه یک گوشی هوشمند

مجری: جوان گری

بعضی او را "دیر ابی" جهان غیرانتفاعی توصیف می‌کنند، اما بیشتر افراد با اشتیاق اعلام می‌کنند که انرژی خلاقیت او به او کمک می‌کند تا بحث‌ها را رهبری کرده و راه‌حل‌های منطقی برای مسائل فوری رهبری غیرانتفاعی ارائه دهد. جوان و مهمانان او مسائلی مانند افسردگی هزینه‌های اداری، بهترین راه برای برگزاری رویدادهای ویژه، چگونگی انجام یک درخواست جمع‌آوری سرمایه بزرگ، مشاوره‌های حرفه‌ای غیرانتفاعی، بازاریابی، رسانه‌های اجتماعی و ساختن یک هیأت مدیره قوی، را مورد بررسی قرار می‌دهند! شنوندگان می‌توانند با مسائل شناخته‌شده مورد بحث ارتباط برقرار کنند و به راهکارهای خلاقانه ای که ارائه می‌دهند تشویق کنند. پادکست‌ها می‌توانند با رویارویی های دوستانه و دلگرم‌کننده شوند. جوان پادکست هفتگی را در سال 2015 شروع کرد.


پادکست جمع‌آوری سرمایه

تصویر میکروفون و هدفون پادکست با نمایش یک پادکست بر روی صفحه یک گوشی هوشمند

پادکست لحظات شاد

مجری: راب وودز

اسرار موفقیت راب این است که او یک مربی جمع‌آوری سرمایه برنده جایزه است. اگر هدف شما جمع‌آوری بیشتر پول برای سازمان شماست، شما به پادکست مناسبی برای جمع‌آوری سرمایه رسیده‌اید! راب ایده‌های جدیدی با مثال‌ها ارائه می‌دهد که با الهام به شما ارائه می‌شود.

راب نویسنده چندین کتاب است، از جمله "جمع‌آوری سرمایه‌کننده که بیشتر می‌خواست"، و یک مربی جمع‌آوری سرمایه برنده جایزه است. هر هفته او و مهمانانش مثال‌هایی از جمع‌آوری سرمایه موفق و تعداد زیادی نکات عملی را به اشتراک می‌گذارند تا به شما کمک کنند که این تکنیک‌ها را در کارتان اعمال کنید. از سال 2000، او بیش از 12،000 جمع‌آوری سرمایه را کمک کرده است.


به جلو بروید. رشد کنید!

اخبار خوب این است که باهوش‌ترین و با تجربه‌ترین "استادان" جمع‌آوری سرمایه غیرانتفاعی ابزار آموزشی خود را فقط برای شما - پادکست - ایجاد کرده‌اند. امیدواریم که شما شجاعت کنید و یکی از پادکست‌های فوق را گوش بدهید تا ببینید چه چیزی به یاد می‌ماند. یک پادکست خوب می‌تواند یک حالت را تغییر دهد، یک باور را تغییر دهد، یک موضوع جدید آموزش دهد، دنیای کسی را تغییر دهد و حتی زندگی کسی را.

یک پادکست جمع‌آوری سرمایه می‌تواند عملکرد حرفه‌ای شما را بهبود بخشد، اهداف جمع‌آوری سرمایه را بیش از حد برآورده سازد و به موسسات غیرانتفاعی در انواع مختلفی کمک کند تا رشد کنند. امیدواریم که شما یک رانندگی آزمایشی با پادکست انجام دهید و به سوی زمان‌های بهتر برای شما و موسسه‌ی غیرانتفاعی خود شروع کنید.

سرانجام، پادکست‌هایی که به شما ارائه داده‌ایم، پادکست‌هایی هستند که فکر می‌کنیم الهام بخش هستند. در هر زمان، مجریان پادکست می‌توانند جهت خود را تغییر دهند، تصمیم بگیرند که قسمت‌های کمتری را منتشر کنند یا حتی کاملاً پخش آن‌ها را متوقف کنند. در حالی که ما یک بررسی محتوا داریم تا اطمینان حاصل کنیم که هر تغییری که ممکن است بر خوانندگان ما تأثیر بگذارد، به موقع تشخیص دهیم، اما احتمالاً اتفاقی رخ می‌دهد که چیزی قبل از آن به دستمان برسد.